جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه 400 400 admin
دکتر بیژن فرید نیا

جراح پروتز سینه در ولنجک

بهترین جراح و جراحی پروتز سینه یکی از عملهای زیبایی پرطرفدار درمیان زنان است

همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا عمل زیبایی سینه را انجام می دهند.

عمل پروتز سینه از جمله روش های است که با استفاده از ان می توان به افزایش حجم و سایز سینه ها کمک کرد.

جراحی بزرگ کردن سینه با قرار گیری پروتز داخل بافت سینه همراه میباشد در این روش جراحی از پروتزهای سیلیکونی استفاده میشود ، که در برخی موارد ، میتوان از چربی دیگر نواحی بدن نیز کمک گرفت

این عمل از جراحی هایی محسوب میگردد که دارای دو جنبه زیبایی و درمانی می باشد ، که بیشتر نیز بخاطر جنبه زیبایی اصلاح فرم سینه ها استفاده میشود . مواردی مانند باز سازی پستان پس از سرطان سینه و عمل ماستکتومی میتوان با توجه به نقش حیاتی پستان در بانوان این عمل را نوعی عمل درمانی دانست.

دائمی بودن پروتز سینه

دوام و ماندگاری پروتز سینه به طور میانگین بین 12 تا 25 سال است، البته باید توجه داشته باشین این طول عمر با توجه به بدن هر فرد متفاوت است و ممکن است کم و زیاد شود ، تمامی پروتزها ، مانند کلیه کالاهای پزشکی و غیر پزشکی دیگر، دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضا می باشد ، بنابر این طول عمر حدودی هر پروتز سینه توسط شرکت سازنده ان اعلام میشود

پروتز سینه قبل بچه دار شدن عوارض دارد؟ انجام جراحی پروتز سینه بستگی به سلیقه هر فرد دارد که جواب مشخصی در رابطه با این سوال نمیتوان داد.

ممکن است یک زن قبل از بچه دار شدن این عمل را انجام دهد  و از ان لذت ببرد که در توانایی شیردهی مشکلی ایجاد نمیکند، ولی امکان کاهش حس سینه پس از پروتز وجود دارد که احتمال دارد واکنش هایی در زمان شیردهی رخ دهد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20