زیبایی پستان به چه معناست؟

زیبایی پستان به چه معناست؟ 400 400 admin
جراحی سینه در جردن

جراحی پروتز سینه در جردن 

گاها برخی از جوانان جردن تهران ، بزرگ بودن سینه را زیبایی تلقی می کنند ، در واقع زیبایی پستان بدین معنا نیست که بسیار بزرگ باشد .

سینه های بسیار بزرگ تنها در مدت زمان بسیار کوتاهی زیبایی دارند ، و پس از مدت یک و دو سال با عوارض بسیار زیادی همراه خواهند بود .

در صورت آنکه تصمیم به جراحی بزرگ کردن سینه دارید بایستی قبل از اقدام به جراحی برای پیشگیری از بروز چنین عوارضی در این زمینه با جراح سینه مشورت نمائید .

فرم سینه پس از جراحی برای هر فرد متفاوت است ، زیرا بستر کاشت پروتز یکسان نمی باشد ، به همین خاطر فردی که سینه های کوچک و سفتی دارد پس از جراحی فرم سینه آن با فردی که سابقه شیردهی ، افتادگی و پوست شل را دارد متفاوت خواهد بود .

در تمامی افراد سیستم عضلانی ، پوست و نسج پستان متفاوت است ، به همین منظور تعریف زیبایی سینه برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت بوده و زیبایی برای اشخاص در یک چهارچوب مشخص تعریف می گردد .

توضیحاتی در خصوص پرتز ها

لایه خارجی پروتز سینه از سیلیکون و در برخی موارد از پلی اتیلن تشکیل شده است . داخل پروتز می تواند ژل سیلیکون و یا سالین وجود داشته باشد ، پرتزهای سیلیکونی ظاهر طبیعی تری نسبت به پرتز های سالینی ایجاد می کنند و فرم های مختلفی دارند ، پروتزهای مملوء از سالین، ظاهر به نسبت کمتر طبیعی دارند و احتمال پاره شدن آن ها بیشتر می باشد.

اندازه و سایز پروتز 

قبل از جراحی و طول جلسات مشاوره ، اندازه پروتز و میزان انعطاف پوست برسی خواهد شد

در خانم هایی که لاغر هستند ، انتخاب پروتز سایز بزرگ باعث می شود سینه ظاهر طبیعی و زیبایی نداشته باشد ، پزشک با معاینه دقیقی که قبل از جراحی انجام می دهد ، سایز مناسب پروتز را برای بیمار در نظر خواهد گرفت .

کلینیک زیبایی دکتر بیژن فرد نیا فوق تخصص جراحی پلاستیک 

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20